• Slide prodejna

Máme stále OTEVŘENO na základě výjimky z omezení

Nabídka brýlí

Ať očekáváte od brýlí dobré vidění, skvělý vzhled nebo přijatelnou cenu, jsme zde pro vás.

Chcete si vybrat brýle, nebo koupit kontaktní čočky z pohodlí vašeho domova? Navštivte náš e-shop na www.opticalshop.cz

Tip! Nezapomeňte, že brýle jsou složeny vždy z obruby a z brýlových čoček. Jedině jejich vzájemná souhra vede k funkčnímu a estetickému celku.

Brýlové obruby

icon dioptricke icon detske2 icon slunecni icon sportovni2

Které brýle vám sluší a které méně? Sedí Vám spíš obruby výrazných nebo pastelových barev? Odpověď na tyto otázky dává brýlová typologie, bez které se profesionální poradenství neobejde. Brýlová typologie zahrnuje typologii tvarů obličeje, barevnou typologii a stylové poradenství. Vhodný výběr obruby napoví, zda jste například sebevědomí, rozhodní, sportovně založení nebo konzervativní. Značky jako například Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Carrera, Swarovski a mnoho dalších zdůrazní charakter nositele.

Brýlové čočky

icon do dálky icon multifokální icon kancelarske icon pro řidiče

Jde o Váš zrak. Kvalitní optika poskytuje přesné vidění po celé ploše brýlové čočky a působí esteticky i při vyšších dioptrických hodnotách. Zárukou přesného optického zpracování jsou brýlové čočky ZEISS, které mimo jiné doporučujeme. Naší specializací jsou multifokální a individuální brýlové čočky, jejichž zpracování vyžaduje vysokou odbornou úroveň a preciznost.