Optika Třinec

Provozní doba:
Po – Pá
8:30 – 12:00
12:30 – 17:00
Sobota na objednání
Tel: 558 986 833

Optika Bystřice

Provozní doba:
Pondělí 8:30 – 17:00
Úterý na objednání
Středa, čtvrtek 8:30 – 17:00
Pátek 8:30 – 16:00
Tel: 558 558 058

o nás

Naším posláním je pečovat s maximální pílí o zrak našich zákazníků a prezentovat brýlovou módu jako působivý doplněk, který podtrhuje osobnost nositele.

o nás

Naším posláním je pečovat s maximální pílí o zrak našich zákazníků a prezentovat brýlovou módu jako působivý doplněk, který podtrhuje osobnost nositele.

Bc. Lidia Suderová

„Jsem certifikovaný optometrista a optik se 14 lety praxe v oboru. V rámci programu celoživotního vzdělávání se pravidelně účastním řady odborných kongresů a optických školení v České republice a na Slovensku. Kromě měření zrakové ostrosti vás provedu celým procesem výběru vhodných brýlí pro vaše potřeby a poradím vám s jejich výběrem s ohledem na typologii a styling přímo pro vaši osobnost.“

Martin Suder, BA (Hons)

„Jsem oční optik, brýlový stylista a refrakční specialista s více než 20letou praxí. Mé zkušenosti a vzdělání byly znásobeny prací v Německu, kde jsem se inspiroval západním přístupem a profesionalitou v této oblasti. Našim zákazníkům přináším inovativní metody v refrakci a snažím se, aby vyřešili své problémy se zrakem pomocí refrakce a výběru vhodných čoček. Kromě aktivní práce v optice se věnuji také přednáškové činnosti na optických a oftalmologických kongresech a školení optiků a optometristů po celé České republice a na Slovensku. Současně působím jako lektor odborných optometrických programů na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde přednáším na témata – specializovaná refrakce, binokulární charakteristiky a prizmatické korekce.“

Na vaší pozitivní zkušenosti u nás nám opravdu záleží. Proto při měření zraku a výrobě brýlí věnujeme pozornost každému detailu, abychom zlepšili vaše vidění.

Suderoptik je registrován jako poskytovatel zdravotní péče.

pokračujte dolů