Optika Třinec

Provozní doba:
Po – Pá
8:30 – 12:00
12:30 – 17:00
Sobota na objednání
Tel: 558 986 833

Optika Bystřice

Provozní doba:
Pondělí 8:30 – 17:00
Úterý na objednání
Středa, čtvrtek 8:30 – 17:00
Pátek 8:30 – 16:00
Tel: 558 558 058

služby

Naším posláním je vyřešit vaše problémy a udělat z vidění opět zážitek. Našim zákazníkům poskytujeme nejvyšší úroveň oční péče. Jak vám můžeme pomoci?

služby

Naším posláním je vyřešit vaše problémy a udělat z vidění opět zážitek. Našim zákazníkům poskytujeme nejvyšší úroveň oční péče. Jak vám můžeme pomoci?

Prohlédněte si prostory ve kterých Vám profesionálně změříme zrak a nabídneme vhodné brýle nebo jinou optickou pomůcku.

ODBORNÉ MĚŘENÍ ZRAKU

Základem pro vyřešení problémů s viděním je přesné a odborné změření zraku. Naše měření vychází z německých standardů, které kromě hodnot sférických dioptrií a astigmatismu (cylidru) zahrnuje také zajištění refrakční rovnováhy, měření odchylek fixace a kvality prostorového (3D) vidění na nejmodernějších polarizačních zařízeních.

PRODEJ DIOPTRICKÝCH A SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Máme velký výběr značkových i běžných obrub v různých cenových úrovních. Máte rádi styl módních značek jako Tommy Hilfiger, Boss, Jimmy Choo, Tom Ford, Jaguar, Converse, Marc Jacobs nebo jiných? Tak to budete u nás správně.

PORADENSTVÍ

Cílem našeho dlouholetého působení v brýlové stylistice je objektivní a nezávislé doporučení pro Vás vhodné obruby. Je postaveno na principech brýlové typologie, barevné typologie, na respektování stylu a to vše s ohledem na Vaši osobnost.

APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK

Ještě nemáte zkušenosti s kontaktními čočkami? Náš optometrista provede všechny potřebné kontroly a měření a poskytne Vám všechny potřebné informace o tom, jak začít s kontaktními čočkami. Odborné zaškolení můžete absolvovat přímo v optice v Třinci.

SERVIS

Zlomila se stranice, ztratilo se sedýlko, vypadl šroubek nebo se roztrhl silon na polorámové obrubě a přitom vypadlo dioptrické sklíčko? Na brýle poskytujeme záruční a pozáruční servis.

POMŮCKY PRO DĚTI

Najdete u nás široký sortiment dětských brýlových obrub a doplňků, zejména okluzory, silikonové zarážky a protiskluzové pásky, a také různé doplňky vhodné pro sport.

SOBOTY NA OBJEDNÁVKU

Chcete mít při výběru brýlových obrub klid a čas jen pro sebe? V sobotu v dopoledních hodinách se Vám můžeme bez rušení plně věnovat v naší třinecké pobočce. Pro rezervaci nám prosím zavolejte na telefon 558 986 833.

MĚŘENÍ ZRAKU | APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK | SERVIS

Chcete vidět ostře? Poskytneme vám nejvyšší úroveň oční péče. Začneme měřením vašeho zraku, a pokud jste například aktivní nebo rekreační sportovec, můžeme vás naučit používat i kontaktní čočky. Pokud se s vašimi brýlemi cokoli stane, neváhejte k nám přijít a my se o vše postaráme v rámci záručního nebo pozáručního servisu.

DIOPTRICKÉ OBRUBY | SLUNEČNÍ BRÝLE | KONTAKTNÍ ČOČKY

Chcete vypadat dobře? U nás naleznete obruby i sluneční brýle, které vám skvěle padnou, vystihnou vaši osobnost a také umocní energii, kterou vyzařujete pro své okolí.