Optika Třinec

Provozní doba:
Po – Pá
8:30 – 12:00
12:30 – 17:00
Sobota na objednání
Tel: 558 986 833

Optika Bystřice

Provozní doba:
Po – Čt
9:00 – 17:00
Pátek 9:00 – 16:00
Sobota na objednání
Tel: 558 558 058

služby

Naším posláním je vyřešit vaše problémy a udělat z vidění opět zážitek. Našim zákazníkům poskytujeme nejvyšší úroveň oční péče. Jak vám můžeme pomoci?

služby

Naším posláním je vyřešit vaše problémy a udělat z vidění opět zážitek. Našim zákazníkům poskytujeme nejvyšší úroveň oční péče. Jak vám můžeme pomoci?

Prohlédněte si prostory ve kterých Vám profesionálně změříme zrak.

MĚŘENÍ ZRAKU

Základem pro vyřešení problémů s viděním je přesné měření. Pro zlepšení vašeho zraku, je potřeba přihlížet i k dalším faktorům, které vidění ovlivňují, jako např. celková kvalita zpracování brýlí a výběr designu skel.

APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK

Ještě nemáte zkušenosti s kontaktními čočkami? Náš optometrista vám poskytne všechny potřebné informace o tom, jak začít s kontaktními čočkami a jejich aplikací. Základní zaškolení můžete absolvovat přímo v optice v Třinci.

SERVIS

Zlomila se stranice, ztratilo se sedýlko nebo se roztrhl silon na polorámku a vypadla dioptrická čočka? Na brýle poskytujeme záruční a pozáruční servis.

PORADENSTVÍ

Jsme profesionální brýloví stylisté a dokážeme objektivně poradit s výběrem typu obrub. Naše rady jsou založeny na barevné typologii a typologii brýlí s propojením na vaši osobnost.

POMŮCKY PRO DĚTI

Najdete u nás široký sortiment dětských brýlových obrub a doplňků, zejména okluzory, silikonové (zarážky) a protiskluzové tkaničky, a také různé doplňky vhodné pro spor

SOBOTY NA OBJEDNÁVKU

Chcete mít při výběru brýlových obrub klid a čas jen pro sebe? V sobotu se vám budeme věnovat v čase, který si sami zvolíte. Stačí nám zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář.

MĚŘENÍ ZRAKU | APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK | SERVIS

Chcete vidět ostře? Poskytneme vám nejvyšší úroveň oční péče. Začneme měřením vašeho zraku, a pokud jste například aktivní nebo rekreační sportovec, můžeme vás naučit používat i kontaktní čočky. Pokud se s vašimi brýlemi cokoli stane, neváhejte k nám přijít a my se o vše postaráme v rámci záručního nebo pozáručního servisu.

DIOPTRICKÉ OBRUBY | SLUNEČNÍ BRÝLE | KONTAKTNÍ ČOČKY

Chcete vypadat dobře? U nás naleznete obruby i sluneční brýle, které vám skvěle padnou, vystihnou vaši osobnost a také umocní energii, kterou vyzařujete pro své okolí.